Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Экспресс-подготовка к босоножкам. Двумя ногами «за»!

Код: A05300015
Повратни информации од клиент:
(0)

Акция от TianDe в экспресс-режиме подготовит ножки к летним босоножкам и поможет тебе сэкономить на этой процедуре.

Бери две ванночки для ног – в подарок получай пилочку. Результат: нежная кожа, гладкие пяточки, невероятная легкость походки и сбереженный бюджет.

Условия
Купи две ванны для ног Talasso: фитованну + тонизирующую – В ПОДАРОК пилочка для ног MasterQuartz!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки Вита Дерм Тонер - неопходен производ за нега по чистење на лицето
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Zhui Feng Forte Фито фластер за тело
4.35€4.35 3.70€3.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Јаошен фластер за тело
6.47€6.47 5.50€5.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище "Комплекс с виноградными косточками"
21.10€21.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.