Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Пора «обновить» кожу!

Код: A050117008
Повратни информации од клиент:
(0)

Холод и ветер испытывают кожу наших рук, а закрытая теплая обувь «проверяет прочность» наших ножек. Результат – шелушения, сухость, мозоли…

Средства со змеиным жиром позаботятся о мягкости и безупречном внешнем виде кожи рук и ног. Приобретайте два средства, приятный бонус за покупку – маска DualSystem, двухфазная система восстановления кожи лица!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Козметички сунѓер за чистење
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Протеински шејк со рогач и ленено семе со засладувач
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Стимучирачки шампон за раст на косата
24.50€24.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супа од домати и кокос
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.90€15.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.