Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Убираем лишнее!

Код: A050117013
Повратни информации од клиент:
(0)

Пришло время прощаться с целлюлитом – со средствами SPAtechnology от TianDe сделать это будет легко и приятно. Для начала воспользуйтесь солью во время принятия душа, а затем нанесите крем на проблемные зоны.

Чтобы усилить эффект, применяйте антицеллюлитный трансдермальный пластырь ModelUp, который TianDeвам подарит!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ БАД к пище «Женьшень и маточное молочко»
39.00€39.00 31.20€31.20
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ноќна крема маска за лице
1.81€1.81 1.45€1.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Златна маска за лице
12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочна маска - хидрогел
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг од праска
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело "медена праска"
2.00€2.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.