Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Под защитой трав

Код: A010317034
Повратни информации од клиент:
(0)

В особые женские дни необходима особая защита… Прокладки «Энергия трав» на критические дни и ночи помогут тебечувствовать уверенность! Уникальная фитомембрана содержит запатентованный концентрат травяных экстрактов, которые устраняют бактерии и неприятный запах. Прокладки от TianDe защищают женщину, а не только белье! Комплимент от корпорации – маска-муляж «Морские водоросли» из серии SPAtechnology для совершенных форм!

УСЛОВИЯ:
Купи одну упаковку прокладок «Энергия трав» – В ПОДАРОК маска-муляж для бюста или живота «Морские водоросли» из серии SPAtechnology!

1 = 2

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пена за чистење на лицето Fresh Click
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Парафин крем за раце
9.50€9.50 7.60€7.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај од ѓумбир
2.00€2.00 1.60€1.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пектиновый кисель с соком облепихи и яблоками «Баланс»
2.80€2.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Хијалуронски серум за лице “ Ocean Riches “
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

DB query error.
Please try later.