Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Ароматный spa-уход

Код: A010317047
Повратни информации од клиент:
(0)

Прикоснись к своей коже… Тебе нравится эта гладкость и нежность? Сделать кожу еще более шелковистойпоможет соль для тела от TianDe из серии HainanTao. Натуральная морская соль оказывает омолаживающее действие на кожу, повышает ее эластичность, активизирует обменные процессы. При покупке двух любых пакетиков соли HainanTao соль для тела из серии SPAtechnology отдадим бонусом!

УСЛОВИЯ:
Купи 2 любых пакетика соли для тела из серии HainanTao – В ПОДАРОК соль для тела «Медовый персик» из серии SPAtechnology!

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен околуочен комлекс “ Tibetian Herbs”
21.60€21.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ DD Кушон - Тонален коректор
35.00€35.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за нега на тело со алги
6.88€6.88 5.50€5.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.41€15.41 13.10€13.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
4.65€4.65
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
9.20€9.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.