Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Без напряжения: живи в удовольствие!

Код: A010917019
Повратни информации од клиент:
(0)

Напряжение в области поясницы доставляет дискомфорт? Нагибаться и затем подниматься стало не так уж и просто? Пояс с точечным нанесением турмалина поможет снять напряжение в области поясницы, таза и нижней части живота. Бонусом к отличному самочувствию TianDe дарит легкость в ногах! Носки с нанесением турмалина не только принесут чувство расслабленности, но и помогут избавиться от неприятного запаха.

Условия
Купи пояс с точечным нанесением турмалина – В ПОДАРОК носки с точечным нанесением турмалина!

1 = 2

Компания оставляет за собой право изменять условия и срок проведения акций.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Измазнувачки крем за лице, овча плацента
8.50€8.50 7.65€7.65
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.11€11.11 9.44€9.44
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, лубеница
12.20€12.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.