Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Роскошный взгляд

Код: A011219028
Повратни информации од клиент:
(0)

Объема много не бывает, если речь идет о ресницах! Тушь Galaxy Volume 5D – невероятная длина, объем, идеальное разделение и изгиб, бережный уход – сразу 5 действий в одном продукте! Всего несколько взмахов кисточкой – и обворожительный взгляд готов! Дополнить идеальный мейк поможет «идеальная пара» – тени + румяна!

Условия
Купи тушь для ресниц Galaxy Volume 5D – В ПОДАРОК набор: тени + румяна!

1 = 2

Компания оставляет за собой право изменять условия и срок проведения акций.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Богат крем за тело со морски алги
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Колагенска емулзија за лице и врат
17.90€17.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.