Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Для отличного самочувствия

Код: A010620001
Повратни информации од клиент:
(0)

В любом возрасте хочется чувствовать себя полным сил и здоровья. Три комплекса на основе легендарного кордицепса помогут улучшить качество жизни: «Пьяолян» – для красоты и грации, «Шоусин» – для активного долголетия, «Фу-син» – для энергии и поддержки организма при высоких физических и умственных нагрузках. Бери все три по цене двух!

Условия
Купи 2 функциональных комплекса: «Пьяолян» + «Шоусин» – В ПОДАРОК комплекс «Фу-син»*!

* БАД. Не является лекарством.

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за деликатна грижа со пробиотик
13.10€13.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, лубеница
12.20€12.20
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кристално колагенска маска
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околу очен крем-серум против брчки
36.90€36.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детски шампон за коса и тело Baby Bambo
8.90€8.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.