Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Для здоровой улыбки!

Код: A010920028
Повратни информации од клиент:
(0)

Сохрани здоровье зубов и десен! Зубная паста Pro Dental способствует снижению кровоточивости десен, эффективно удаляет зубной налет, улучшает питание пародонта и укрепляет ткани десен! Хочешь усилить эффект? Забирай зубную щетку «Бамбуковый уголь» в подарок за покупку пасты Pro Dental!

Условия
Купи зубную пасту «Проденталь» – В ПОДАРОК зубная щетка «Бамбуковый уголь»!

1 = 2

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара за продолжување на трепките
14.60€14.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.