Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Белоснежная улыбка и здоровые десны

Код: A011220036
Повратни информации од клиент:
(0)

Доверь здоровье зубов и десен профессионалам! Серия средств Dr.Taiga изготовлена по «таежным рецептам» и содержит экстракты эффективных растений. Приобретай 2 фитопасты Dr. Taiga: комплексную и отбеливающую – и получай в подарок зубную щетку «Бамбуковый уголь», которая поможет вернуть зубам природную белизну.

Условия
Купи 2 зубные фитопасты Dr. Taiga: комплексную + отбеливающую – В ПОДАРОК зубная щетка «Бамбуковый уголь»!

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, лубеница
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Алое Филм маска за лице
7.90€7.90 6.32€6.32
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Златофит»
45.00€45.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.