Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Для трендового мейкапа

Код: A081220009
Повратни информации од клиент:
(0)

Уже ознакомилась с модными тенденциями в макияже? Тогда ты знаешь, что тебе просто необходим набор Compliment! В одной палетке – 12 оттенков и масса модных образов. Не забывай: блеск для губ сейчас на пике популярности. Не упусти шанс – забирай сразу два бьюти-тренда по цене одной палетки теней!

Условия
Купи набор теней Compliment для подиумного макияжа – В ПОДАРОК блеск для губ Sensual любого оттенка!

1 = 2

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за тело "Течен фластер"
14.60€14.60 10.95€10.95
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара за продолжување на трепките
14.60€14.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело Цитрон
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

DB query error.
Please try later.