Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Для роскошного взгляда и нежной улыбки

Код: A010321054
Повратни информации од клиент:
(0)

Подари себе «кремовое совершенство»! Приобретай тушь для ресниц Mega Lash-Extension с силиконовой кисточкой для изысканного удлинения и получай в подарок губную помаду Creamy Glam любого оттенка! Эта помада не содержит консервантов, бережно ухаживает за губами благодаря содержанию масла жожоба, природным воскам и витамину Е.

Условия
Купи тушь для ресниц удлиняющую Mega Lash-Extension – В ПОДАРОК губная помада Creamy Glam!

1 = 2

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара
14.80€14.80 11.84€11.84
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај за бубрези
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.