Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Јадете вкусно и корисно

Код: A280224023
Повратни информации од клиент:
(0)

Дали сакате да се храните рационално и урамнотежено? Започнете едноставно: додадете корисен пијалок во вашата секојдневна исхрана.Пектинскиот коктел со морско трнче и јаболко врз основа на природни состојки помага во подобрување на варењето. Дури сега, за купување на две кесички пијалок, ќе добиете подарок вкусна супа за ручек или вечера!

Услови
Купете 2 кесички пијалок - ПОДАРОК супа од домати и кокос!

2 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сапун за веѓи
8.50€8.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.50€38.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околу очен крем-серум против брчки
36.90€36.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.