Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Миризлива спа-нега!

Миризлива спа-нега!

Код: A260424002
Повратни информации од клиент:
(0)

Нежна и кадифена кожа, сончево расположение и неверојатна арома! Сето ова во козметиката со сочна арома од праска! Спа-технолошките производи интензивно ја навлажнуваат, омекнуваат кожата и ја прават еластична. Нивните нежни текстури и луксузни ароми ќе ви дадат и неверојатно спа-задоволство. Пилинг, сол, крем за раце – добијте го целиот сет Honey Peach по цена од два производи!

Услов
Купете хидратантен крем за раце + пилинг од праска – ПОДАРОК сол за тело од медена праска!

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочна маска - хидрогел
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00 7.20€7.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.41€15.41 13.10€13.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00 7.20€7.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Katalog TianDe 2024 (RO)
3.30€3.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околу очен крем-серум против брчки
36.90€36.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем против бори, овча плацента
8.50€8.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.