Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фиточай с листьями бадана и корнем алтея

Нормализация пищеварения

Код: 213906 , 30 фильтр-пакетов по 1,5 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Травы, входящие в состав фиточая, помогают нормализовать работу желудочно-кишечного тракта, насыщают организм полезными веществами.

АПЛИКАЦИЈА:

1 фильтр-пакет фиточая залить 1 стаканом кипятка, настоять 5-10 минут.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Хидроинтензивна маска за лице и врат со хијалуронска киселина
2.90€2.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за против опаѓање на косата
16.90€16.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мезоролер за лице
43.00€43.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.