Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фитопатч для тела косметический "Донфенг"

Свобода движений!

Код: 30119 , 4 шт.
Повратни информации од клиент:
(0)

Средство работает по принципу "сухой капельницы": экстракты растений через кожу взаимодействуют с организмом человека, оказывая положительное влияние на его физиологическое и энергетическое состояние.

АПЛИКАЦИЈА:

Удалите с патча защитную пленку, наложите его на кожу. Использовать не более 12 часов в сутки. Применять ежедневно в течение 7-10 дней.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Бор
Бор

Маслото од лисјата на Бор буди енергија, помага во закрепнување по емоционален и физички стрес, има антибактериски својства поради високата содржина на фитонциди.

Цимет
Цимет

Маслото од лист цимет има антимикробно и антиинфламаторно дејство, помага во олеснување на грчевите во мускулите.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело Цитрон
2.00€2.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Антиоксидативен пилинг за лице
9.00€9.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Златна маска за лице
12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Молив за веѓи
9.60€9.60
КУПИ

DB query error.
Please try later.