Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Памучни чорапи со турмалин

Слобода и комфорт со секое движење!

Код: 30131 , 1 пар
Повратни информации од клиент:
(0)

Турмалинот помага во олеснување на заморот на стапалото, и нормализирање на потењето. Обезбедува статичка масажа на стапалата, обезбедува олеснување по скршеници и напрегања. Има општо зајакнување на целото тело. Големина: 22 см.

АПЛИКАЦИЈА:

Се препорачува да се стават чорапите навечер. Почнете од 10-15 минути дневно, постепено зголемување на времетраењето на носењето на 8-10 часа (за цела ноќ)

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Турмалин
Турмалин

Турмалинот во прав е изведен од минерал кој има електромагнетно поле. Кога комуницирате со човечкото тело, турмалинот генерира микро струи кои го подобруваат метаболизмот во клетките и, следствено, способноста за детоксикација на телото.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со глечарска вода
3.50€3.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито крем за стапала
5.20€5.20 4.16€4.16
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Богат крем за тело со морски алги
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Лепенки за нос со бамбусов јаглен
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник активатор за раст на коса
20.50€20.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Подмладителен бустер-крем за раце муцин
6.90€6.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.