Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Зеленый чай с душистым чабрецом

Природа создает, мы лишь упаковываем!

Код: 124217 , 30 фильтр-пакетов
Повратни информации од клиент:
(0)

"Зеленый чай с душистым чабрецом серии «Алтайский самовар» помогает обрести бодрость, энергию, восстановиться после бессонной ночи или в период высоких нагрузок. Глубокий, обволакивающий аромат чабреца и нежное послевкусие отборного зеленого чая превратят чаепитие в настоящее удовольствие.

В составе – элитный сорт китайского чая южной провинции Фуцзянь, и чабрец, выращенный на Алтае – в одном из самых экологически чистых мест планеты.

Вкус и аромат напитка на 100% натуральные, без искусственных добавок.

"

АПЛИКАЦИЈА:

1 фильтр-пакет залить 1 стаканом горячей воды (75-80˚C). Настоять 5-10 минут.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Камелија
Камелија

Листот од камелија го тонизира телото, му обезбедува сигурна антиоксидантна заштита..

Тимус
Тимус

Лист од мајчина душица има пријатен освежувачки мирис. Чајот од мајчина душица помага во обновувањето на енергијата на телото, се препорачува за лекување на настинки, кашлање, дигестивни проблеми. Се загрева кога е ладно и се лади кога е топло, затоа е толку уникатно.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, лубеница
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фиточај „Природна мобилност“
10.00€10.00 8.50€8.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Хранлив крем за лице против брчки,
11.60€11.60
КУПИ

DB query error.
Please try later.