Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фито чај од врба

Додаток во исхраната

Код: 123924 , Тежина: 60 g (30 кесички по 2 гр.)
Повратни информации од клиент:
(0)

Билката од врба ја промовира нормалната функција на уринарниот тракт, ја поддржува нормалната функција на простатата, ја промовира менталната и физичката благосостојба.
Состојки во 2 кесички: врба (Epilobium angustifolium) тревка во прав 400 mg/100%
Препорачана дневна доза: возрасните треба да земаат 1 чаша сварен пијалок два пати на ден со оброците. Препорачано времетраење на курсот: 1 месец. Доколку е потребно, повторете по 3-4 недели.
Чување: на температура не поголема од 25°C, при релативна влажност помала од 75%, чувајте ја подалеку од дофат на деца.
Предупредувања:
Не се препорачува за деца и адолесценти.
Не се препорачува за бремени жени или доилки.
Се препорачува да се консултирате со лекар пред употреба.
Не ја надминувајте препорачаната дневна доза.
Додатокот во исхраната не ја заменува хранливата и урамнотежена исхрана.
Земја на потекло: Русија.
Увозник: “ASTI Group” LLC, 32 Jurmalas avenue, Riga, LV-1083, Latvia, +371 27030599.

АПЛИКАЦИЈА:

Билката од врба ја промовира нормалната функција на уринарниот тракт, ја поддржува нормалната функција на простатата, ја промовира менталната и физичката благосостојба.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Билка од врба
Билка од врба

Екстрактот од трева од врба има корисен ефект врз усната шуплина: тоа е одлична антимикробна, антиинфламаторна компонента. Покрај тоа, има силно лековито дејство на воспалени и повредени непца.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со глечарска вода
3.50€3.50 2.80€2.80
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пијалок "Кинеско кафе во зрна"
1.12€1.12 0.95€0.95
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.