Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Инстант пијалок со цикорија и борови ореви,

Додаток во исхрана

Код: 198812 , Bag 3 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Свежиот пијалок заснован на рецепт од Тајга е богатство на корисни материи од диви растенија: цикорија, сибирски кедров ореви, корен од марал и чага.
Овоj мокен напиток не содржи кофеин што значи дека добивате енергиjа и живост без да влиjаете на нервниот систем. Цикориjата е природен извор на инулин.
Овоj пиjалок е 100% природен напиток.
Ја нормализира работата на дигестивниот тракт, jа подобрува умствената и физичката сила.
Состав:
Цикориja е природна замена за кафе, не содржи кофеин, но содржи многу инулин. Го подобрува нашиот имунитет. Се препорачува на луге кои имаат вишок телесна тежина и диjабетис, висок крвен притисок и проблеми со кардио васкуларен систем. Втората многу важна компонента е габата Чага габа на бесмртноста.
Состав: прав од корени од цикорија, прав од сибирски кедрови ореви, екстракт од корен од марал 1:10, екстракт од чага 1:10,

Предупредувања: не се препорачува за деца. Не се препорачува за бремени жени или доилки. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатокот во исхраната не ја заменува хранливата и урамнотежена исхрана. Да се чува подалеку од дофат на деца.

АПЛИКАЦИЈА:

1 кесичка (3 g) се прелива со 200 – 220 ml (чаша) врела вода и се меша.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочна маска - хидрогел
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00 7.20€7.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.41€15.41 13.10€13.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00 7.20€7.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Katalog TianDe 2024 (RO)
3.30€3.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околу очен крем-серум против брчки
36.90€36.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем против бори, овча плацента
8.50€8.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.