Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фиточай "Витаминный с барбарисом", серия "Алтайский самовар"

Энергия в каждой кружке чая

Код: 124205 , 30 фильтр-пакетов по 2 г
Повратни информации од клиент:
(0)

В густом настое – вся щедрость алтайской природы: изобилие солнца, богатая и плодородная земля и пьянящий аромат разнотравья. Травы, входящие в состав фиточая, помогают восстанавливать силы после стресса, поддерживают организм в тонусе в любое время года.

АПЛИКАЦИЈА:

1 фильтр-пакет залить 1 стаканом горячей воды, настоять 10-15 минут.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Бреза
Бреза

Екстрактот од бреза содржи есенцијални масла, органски киселини, флавоноиди, витамини. Има антисептично дејство.

Тимус
Тимус

Лист од мајчина душица има пријатен освежувачки мирис. Чајот од мајчина душица помага во обновувањето на енергијата на телото, се препорачува за лекување на настинки, кашлање, дигестивни проблеми. Се загрева кога е ладно и се лади кога е топло, затоа е толку уникатно.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Алое Филм маска за лице
7.90€7.90 6.32€6.32
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ

DB query error.
Please try later.