Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Лента за коса

Корисно и практично!

Код: 90101 , тежина1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Оваа мека памучена лента за коса со ликра е корисен и удобен додаток за третмани за убавина. Лентата совршено се протега бидејќи во нејзиниот состав вклучува и ликра.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело Цитрон
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Златофит»
45.00€45.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.