Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Растворлива маска во прав со перли

Свеж тен и здрав сјај на кожата.

Код: 50224 , Weight: 100 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Составен од 100% бисер во прав - рафиниран природен бисер. Ја зајакнува одбранбената моќ на клетките, ја подобрува избледената и уморна кожа и ги зајакнува нејзините имунолошки својства. Маската совршено ја навлажнува и храни, правејќи ја вашата кожа свежа и еластична. Ја зајакнува циркулацијата на крвта и промовира активна регенерација на клетките.

АПЛИКАЦИЈА:

Истурете ја сувата смеса со топла зовриена вода (+30 °C) и измешајте до цврста конзистентност. Нанесете ја на исчистената сува кожа на лицето и вратот 15-20 минути, потоа отстранете ја маската и измијте ги сите остатоци со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Бисер
Бисер

Хидролизираниот бисер е „скапоцена исхрана“ за клетките. Ги забавува процесите на стареење, помага да се врати здравиот сјај на кожата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Измазнувачки крем за лице, овча плацента
8.50€8.50 7.65€7.65
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.11€11.11 9.44€9.44
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, лубеница
12.20€12.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.