Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса

Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса

Сеопфатна регенерација на косата

Код: 20101 , тежина220 g + 100 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Шампон. Нежно ја чисти, поправа и хидрира косата. Го зајакнува коренот на косата, го поттикнува нејзиниот раст и ја спречува појавата на првут.

Маска. Ефикасно ја обновува внатрешната структура на оштетената коса. Ја заситува косата со виталност и дава негуван изглед. Го олеснува стилизирањето.

АПЛИКАЦИЈА:

Шампон: нанесете го на влажна коса, масирајте, а потоа исплакнете. Маска: нанесете ја на исчистена влажна коса 2-3 минути, масирајте и темелно исплакнете.

Мои волосы от природы сухие. А этот набор оживляет их бесподобно! Шелковистые, легко укладывать и долго сохраняется ощущение чистых волос. Обожаю!!!


Не е достапно

КУПИ

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Мои волосы от природы сухие. А этот набор оживляет их бесподобно! Шелковистые, легко укладывать и долго сохраняется ощущение чистых волос. Обожаю!!!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен околуочен комлекс “ Tibetian Herbs”
21.60€21.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ DD Кушон - Тонален коректор
35.00€35.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за нега на тело со алги
6.88€6.88 5.50€5.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.41€15.41 13.10€13.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
4.65€4.65
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
9.20€9.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.