Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Регенератор за коса “ Златен ѓумбир “

.

Код: 21309 , Volume: 300 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Ја подобрува структурата на влакното, ја прави свиленкаста, го отстранува перутот. Избалансиран комплекс од растителни екстракти и природни масни компоненти кои придонесуваат за зајакнување и раст на косата. Ја штити косата од штетните влијанија. Погоден е за сите типови коса.

Активни состојки:

Екстракт од ѓумбир е вистинско богатство за секој тип на коса. Зајакнува,регенерира и храни. Ja aктивира микроциркулацијата на скалпот, ги стимулира фоликулите на косата и го забрзува растот.

Хидролизирано кокосово масло е одличен начин за потхрана на оштетената коса.

АПЛИКАЦИЈА:

Се нанесува на влажна и чиста коса. По неколку минути темелно се плакне.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Ѓумбир
Ѓумбир

Екстрактот од коренот од ѓумбир ја активира циркулацијата на крвта, подобрувајќи ја "исхранта" за коса. Го забрзува растот на косата, ја зајакнува косата.

Ланолин
Ланолин

Има својства за кондиционирање, ја подобрува структурата и изгледот на косата, го храни и омекнува скалпот, врши антистатички функции.

Кокос
Кокос

Хидрогенизираното кокосово масло совршено ја храни и омекнува кожата и ги измазнува помалите брчки. Ја храни и зајакнува безживотната и тенка коса.

Протеини од ориз
Протеини од ориз

Хидролизиран протеин од ориз го храни скалпот, ги зајакнува корените на косата, ја враќа структурата на косата, ја враќа еластичноста и сјајот на косата, има антистатички ефект.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.