Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Стилизирачки спреј за коса “ Aloe Rich”

Волуменот и флексибилноста под контрола

Код: 20144 , Volume: 200 ml
Повратни информации од клиент:
(1)

Алое спрејот за волумен и еластичност:
ја враќа структурата на косата
ја прави сјајна и мазна
го олеснува чешлањето
Провитамин Б5
ја омекнува косата
Алое - Зачудувачката информација на ова растение: може да живее без вода околу 7 години и продолжува да расте.Се користи од античките времиња во медицината и козметологијата. Алое е богат со минерали, витамини, микроелементи.
За идеално обликување и нега на Вашата коса.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го спрејот за стилизирање на сува или влажна коса и уживајте во вашата прекрасна фризура!

Стайлин-спрей использую уже несколько лет, очень довольна. У меня вьющиеся волосы. Причем спрей использую, и когда хочу выпрямить,и когда делаю эффект мокрой завивки. В обоих случаях он великолепно помогает. Придает природный блеск, защищает от УФ и горячего фена, легкость в укладке и приятный запах. Не заменимый продукт для укладки волос. Кто еще не пробовал его, обязательно попробуйте


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое го храни, омекнува и смирува скалпот.

Пантенол
Пантенол

Неопходен лек за негување и раст на косата: ја прави подебела и посилна, го отстранува статичкото држење, ја прави косата жива и жива.

Мислења на клиентите (1)

Самкова Ольга Владленовна

Стайлин-спрей использую уже несколько лет, очень довольна. У меня вьющиеся волосы. Причем спрей использую, и когда хочу выпрямить,и когда делаю эффект мокрой завивки. В обоих случаях он великолепно помогает. Придает природный блеск, защищает от УФ и горячего фена, легкость в укладке и приятный запах. Не заменимый продукт для укладки волос. Кто еще не пробовал его, обязательно попробуйте

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем против бори, овча плацента
8.50€8.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кристално колагенска маска
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мезоролер за лице
43.00€43.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала чајно дрво,
1.80€1.80
КУПИ

DB query error.
Please try later.