Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

"Косметика со змеиным жиром"

Код: 180168
Повратни информации од клиент:
(0)

Главный компонент средств набора - змеиный жир. Это вещество эффективно смягчает и восстанавливает кожу, способствует заживлению трещин.
В наборе:
1. Пилинг из кожи и жира змеи эффективно очищает кожу, отшелушивает ороговевшие клетки эпидермиса, увлажняет и смягчает их.
2. Крем для рук со змеиным жиром эффективно увлажняет и питает, снимает раздражение, обеспечивает быстрое восстановление поврежденной кожи.
3. Крем для ног со змеиным жиром смягчает и питает кожу, стимулирует процессы ее регенерации, оказывает дезодорирующее действие.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ ревитализирачка маска за лице и врат со линжи
2.90€2.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачка пена за чистење на лице
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за стапала
2.50€2.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.