Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Маскара

Маскара

Моментален ефект на издолжување!

Код: 80402 , тежина 6 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Полимерната четка од следната генерација се свиткува под различни агли: поставува кривина, ги крева трепките за да го отвори погледот и идеално ја бои секоја трепка. Лесно се мие со обична вода.

АПЛИКАЦИЈА:

Во зависност од резултатот што сакате да го постигнете, нанесете еден или неколку слоеви на вашите трепки, прецизно обојувајќи ги почнувајќи од коренот.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Пчелин восок
Пчелин восок

Пчелиниот восок има антибактериско дејство, ја омекнува и измазнува кожата, одржува соодветно ниво на влага, ги штити и згуснува трепките.

Восок од канделија
Восок од канделија

Омекнува и ја храни кожата, ги обвива трепките, давајќи им дополнителен волумен и заштитувајќи ги од негативното влијание на надворешните фактори.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище «Фукоидан», 30 капсул (для ЕС)
49.00€49.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Машка долна облека со турмалин,
32.00€32.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг за лице
9.10€9.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.