Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Работают, пока вы спите!

Код: A010617026
Повратни информации од клиент:
(0)

Пришло время избавляться от лишнего! Проведите детокс-перезагрузку организма легко и приятно – с помощью пластырей для ног Master Herb. Вы спите, а они работают! Активные компоненты в составе пластырей активизируют обменные процессы в коже и способствуют выведению токсинов. В подарок за курс очищения корпорация отдает массажное масло для тела, оказывающее локальное согревающее и успокаивающее действие.

Условия
Купите пять упаковок детоксикационных пластырей для ног из серии Master Herb – В ПОДАРОК массажное масло для тела из этой же серии!

5 = 6!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Козметички сунѓер за чистење
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Протеински шејк со рогач и ленено семе со засладувач
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Стимучирачки шампон за раст на косата
24.50€24.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супа од домати и кокос
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.90€15.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.