Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Безынъекционное омоложение

Код: A010620018
Повратни информации од клиент:
(0)

Кожа лица – это драгоценность, а уход за ней – ювелирная работа! Хочешь как можно дольше сохранять красоту и молодость? Инвестируй в самые современные и эффективные средства. Платиновая пептидная маска-пленка – это пилинг, чистка и омоложение в одном. Средство корейской серии Сhoahae понравится тебе, а ты – понравишься всем! В подарок к молодости и красоте ты получишь крем Asian Beauty!

Условия
Купи платиновую пептидную маску-пленку для лифтинга кожи лица – В ПОДАРОК крем для лица из серии Asian Beauty!

1 = 2

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај од ѓумбир
2.00€2.00 1.60€1.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенератор за коса “ Златен ѓумбир “
13.89€13.89 12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен околуочен комлекс “ Tibetian Herbs”
21.60€21.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен гел “ Botolux”
29.63€29.63 23.70€23.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара за продолжување на трепките
14.60€14.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со златен ѓумбир
13.89€13.89 12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мицеларен гел за туширање
14.00€14.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.