Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Восстанавливающий уход за волосами

Код: A011220031
Повратни информации од клиент:
(0)

Сухие, безжизненные волосы – антитренд. Всегда! Не доводи свои волосы до крайности – ухаживай за ними! Флюид для волос с драгоценным аргановым маслом в два счета приведет твои волосы в порядок! А шампунь с кератинами для окрашенных волос позаботится об их структуре. Применяй эти средства вместе – результат и выгода не заставят себя ждать!

Условия
Купи флюид для волос с аргановым маслом – В ПОДАРОК шампунь-маска с кератинами для окрашенных волос!

1 = 2

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара за продолжување на трепките
14.60€14.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.