Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

За чистење и хидратација!

За чистење и хидратација!

Код: A260424001
Повратни информации од клиент:
(0)

Вашите раце треба да уживаат само во висококвалитетна козметика, со најделикатни текстури и луксузни мириси. Сетот за нега на раце Silk Perfection е истовремено - сеопфатна нега и вистинска релаксација! А како подарок добивате - Златна филм маска - за длабинско чистење и интензивна нега!

Услов
Купете сет за нега на раце Silk Perfection - ПОДАРОК Златна филм маска-за длабинско чистење и интензивна нега!

1 = 2

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Златна маска за лице
12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем маска за подмладување на лице, врат и деколте
18.20€18.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тонален крем за лице , овча плацента 50 гр
8.50€8.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.41€15.41 13.10€13.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.