Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Најдобри производи за чистење на лице

Најдобри производи за чистење на лице

Чистење – основа за нега на лице

Код: A141023002
Повратни информации од клиент:
(0)

Сетот „Топ-5 за чистење на лицето“ вклучува:
• Сунѓерче за лице - Коњаку;
• Лента за коса;
• Пена за чистење на лице;
• Пилинг за лице против стареење;
• Лосион за чистење на лице.

Првиот чекор за грижа - чистење - треба да биде особено нежен! Често поради неправилно миење кожата станува преосетлива. Знаци на лошо чистење на кожата: мат тен, акни, нерамна текстура, чувство на „филм“ на лицето, рано избледување. Чистењето на кожата се случува наутро и навечер. TianDe располага со најразлични производи за отстранување шминка, секојдневно чистење и длабинско чистење на кожата на лицето.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пијалок "Кинеско кафе во зрна"
1.12€1.12 0.95€0.95
КУПИ

DB query error.
Please try later.