Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Најдобри производи за нега на тело

Најдобри производи за нега на тело

Во прегратките на нежноста

Код: A141023005
Повратни информации од клиент:
(0)

Сетот „Топ 5 за нега на тело“ вклучува:
• СПА ракавица;
• Сол за тело со кристали од мртвото море;
• Спреј за тело со природен алунит и жалфија;
• Крем за туширање “Sunny Olives”;
• Крем-млеко за тело “Sunny Olives”.

Секојдневниот контакт со вода од чешма е неизбежен, а како резултат на таквото „пријателство“ често чувствувате непријатно чувство на сува кожа на рацете и телото. Ова се случува затоа што водата со високо ниво на цврстина и агресивни средства за чистење го измиваат заштитниот масен слој на површината на кожата. За да се избегне ова, важно е да изберете ефективни производи за нега. Мисијата на производите за нега на тело е едноставна, таа е да се врати липидната рамнотежа на кожата и да се зголеми нејзиното ниво на влажност.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сапун за веѓи
8.50€8.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.50€38.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околу очен крем-серум против брчки
36.90€36.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.