Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Инстант пијалок со цикорија и Л-карнитин

Додаток во исхраната

Код: 135460 , Тежина: 3 гр
Повратни информации од клиент:
(0)

Производот не содржи кофеин!. Благодарение на неговите активни состојки, Слим-кафето го стимулира имунолошкиот систем и прави да се чувствувате одлично.
Поради моќниот фитокомплекс во составот, пијалокот ги подобрува метаболичките процеси, вишокот калории се претвораат во енергија.
Состав: прав од корен од цикорија (Cichorium intybus), прашок од јаткасто овошје од сибирски кедар (Pinus sibirica); Инулин, Л-карнитин Л-тартарат, екстракт од пченка (Zea mays) (1:10), екстракт од горчлив портокал (Citrus aurantium amara) овошен екстракт (1:10) (со содржина на синефрин од 10%), ѓумбир (Zingiber officinale) екстракт од корен од дрво (1:10); Прашок од семе од кардамон (Elettaria cardamomum); Хром (хром пиколинат).

АПЛИКАЦИЈА:

Истурете една кесичка (3гр.) во топла вода 200-220 мл. 1-2 пати на ден.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.19€6.19 4.95€4.95
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Навлажнувачки прајмер за лице
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.50€38.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Секојдневни ултра тенки влошки In Top
5.90€5.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.