Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Секојдневни влошки нефритова свежина со билки

Женско здравје: дневна заштита

Код: 61914 , 20 парчиња
Повратни информации од клиент:
(0)

Секојдневните влошки "Нефритова свежина" се прилепуваат совршено кон долната облека. Влошките не се само средство за лична хигиена, туку облога од билки кои се грижат за жената секој ден.
Уживајте во активниот живот секој ден!
Даваат чувство на чистота, свежина и удобност.

АПЛИКАЦИЈА:

Препорачани за секојдневна употреба

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт е силен антиоксиданс со антибактериски својства, кој дава чувство на свежина и помага да се ублажи болката со неговиот смирувачки ефект.

Каранфилче
Каранфилче

Каранфилчето има антиинфламаторно, антифунгално и антисептичко дејство, помага да се нормализира менструалниот период. Има тонирана арома и се нарекува афродизијак.

Зелен чај
Зелен чај

Екстрактот од зелен чај има антибактериско и антиинфламаторно дејство и го ублажува чешањето и иритацијата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Измазнувачки крем за лице, овча плацента
8.50€8.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за лице против брчки – “ Ботолукс “
20.00€20.00 16.00€16.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пена за чистење на лицето Fresh Click
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.50€38.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.