Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Секојдневни ултра тенки влошки In Top

Секојдневни ултра тенки влошки In Top

Добра заштита за совршен состанок!

Код: 67007 , 20 парчиња
Повратни информации од клиент:
(0)

Ин топ влошките помагаат да се чувствувате удобно и сигурни во било какви околности и да обезбедите ефикасна грижа за сопственото здравје. Сребрените микрочестички содржани во специјалниот слој на влошката имаат корисен ефект врз микрофлората и спречуваат инфекции.

Горниот слој е направен од целулоза, природен неткаен материјал, овозможува на кожата да дише и спречува непријатна влажност. Вие нема да чувствувате ништо друго освен мекост и удобност во текот на денот.

АПЛИКАЦИЈА:

Препорачани за секојдневна употреба

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Silver
Silver

Има антибактериски и дезинфицирачки својства.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело Цитрон
2.00€2.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Антиоксидативен пилинг за лице
9.00€9.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Златна маска за лице
12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Молив за веѓи
9.60€9.60
КУПИ

DB query error.
Please try later.