Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Вес – в норме, здоровье – в плюсе!

Код: A010620002
Повратни информации од клиент:
(0)

Коррекция веса и фигуры, поддержание отличной формы, бодрости и энергии – все это тебе под силу с полезными продуктами рационального питания Active Life. За покупку белкового коктейля, обеспечивающего эффект «вес – в норме, здоровье – в плюсе», забирай бонусом сразу два подарка!

Условия
Купи коктейль белковый на выбор: «Slim Beauty Mix – преображение» или «Slim Cardi Mix – кардиразминка» – В ПОДАРОК гречнево-амарантовая каша с грибами шиитаке + сливочный крем-cуп с брокколи, тыквой и чечевицей!

1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара
14.80€14.80 11.84€11.84
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај за бубрези
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.