Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Утоли жажду зелени: косметика с SPF-фактором

Код: A191020004
Повратни информации од клиент:
(0)

Наступила осень, а тебе все еще хочется зелени? Побалуй свою кожу «зеленой» косметикой. Она не только увлажнит и восстановит кожу, но и защитит от УФ-лучей, которые вызывают фотостарение и активны в любое время года. Спеши взять три средства по цене двух!

Условия
Купи крем для лица с белым чаем + крем для лица с аргановым маслом из серии Phyto Code – В ПОДАРОК увлажняющий тоник-бустер из этой же серии!

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.