Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Чистење на кожата и свеж изглед

Код: A260424013
Повратни информации од клиент:
(0)

Серијата Sheep Placenta е козметика со иконична компонента против стареење – екстракт од плацента, кој и помага на кожата да ја „запомни“ својата најдобра состојба! Земете производ од плацентарната палета и вашата кожа ќе побара повеќе! Во меѓувреме, подарок по ваш избор - кристална колагенска маска за очни капаци од луксузната палета на Collagen Active!

Услов
Купете пилинг за лице од серијата Sheep Placenta – ПОДАРОК маска за очни капаци со кристален колаген!

1 = 2

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Двострана крпа за подови
18.50€18.50 14.80€14.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за лице “ Vita Derm “
26.00€26.00 19.50€19.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг од праска
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.