Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Најдобри прозиводи за проблематична кожа

Најдобри прозиводи за проблематична кожа

Фитокорекција на проблематичната кожа

Код: A141023001
Повратни информации од клиент:
(0)

Сетот “Herbal must-have” вклучува:
• Гел за миење на лице;
• Маска за лице против акни и лузни;
• Крем за лице против акни и лузни;
• Лосион за лице против акни.

Грижата за проблематичната кожа вклучува регулирање на лојните жлезди. Потребен е сеопфатен пристап. Тоа ќе ви помогне да го постигнете посакуваниот резултат - уживајќи во вашиот одраз во огледалото.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ БАД к пище «Женьшень и маточное молочко»
39.00€39.00 31.20€31.20
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ноќна крема маска за лице
1.81€1.81 1.45€1.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Златна маска за лице
12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочна маска - хидрогел
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг од праска
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело "медена праска"
2.00€2.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.