Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Чај од црн лист со чага

Додаток во исхрана

Код: 225435 , 20 filter-bags per 2 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Кинескиот чај помага во одржување на нормални ментални и физички способности. Предупредување: Не е погодно за деца и адолесценти. Не е погодно за бремени жени и доилки. Се пие еднаш дневно. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не се замена за разновидна исхрана. Се чува вон дофат на деца.

Состав од 1 кесичка: лист Camellia sinensis - 1600 mg, Inonotus obliguus Габа - 400 mg
Предупредување: Не е погодно за деца и адолесценти. Не е погоден за бремени жени и доилки. Можна нетолеранција на компонентите на производот. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не се замена за разновидна исхрана. Да се чува подалеку од дофат на деца.
Складирање: да се чува на температура од 0 до +25 °C и релативна влажност од 75 %.
Земја на потекло: Русија.
Увозник: SIA “ASTI Group”, 5 Zārdu Street, Riga, LV-1083, Latvia

АПЛИКАЦИЈА:

Исплакнете чаша (200 ml) со топла вода, ставете кесичка чај, додадете топла вода (85-95 °C) и варете 5-10 мин. Во готовиот пијалок можете да додадете мед или лимон.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ 3D Лифтинг масажер за тело и лице
30.00€30.00 24.00€24.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Златофит»
45.07€45.07 33.80€33.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за туширање "Centella Asiatica"
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Секојдневни ултра тенки влошки In Top
5.88€5.88 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.90€19.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.