Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за миење лице Зелен чај

Гел за миење лице Зелен чај

Секојдневно чистење на кожата

Код: 10201 , Weight: 150 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Гелот обезбедува антиоксидантна заштита. Ефикасно ги чисти клетките на кожата. Неговиот состав на компоненти продира длабоко во слоевите на кожата и ги збогатува клетките со кислород. Ексрактот од зелен чај ја подобрува циркулацијата и метаболизмот на кожата, ја стимулира регенерацијата на клетките на кожата, ја обновува и ја одржува природната pH вредност. Ја подобрува бојата, ја враќа мат нијансата и обезбедува дополнителна еластичност.

АПЛИКАЦИЈА:

Измешајте мала количина со гелот и вода додека не почне да пени, со кружни движења правете масажа на лицето и вратот од 1 до 2 минути и потоа исплакнете со топла вода.

Этот гель для умывания отлично освежает, лицо будто просыпается! Очень экономичный, т.к. пенится суперски, хватает очень надолго.


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Камелија
Камелија

Екстрактот од лист Камелија синенсис има антиоксидантни и антимикробни својства. Ја омекнува и навлажнува кожата. Спречува појава на иритација на кожата.

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Этот гель для умывания отлично освежает, лицо будто просыпается! Очень экономичный, т.к. пенится суперски, хватает очень надолго.

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен околуочен комлекс “ Tibetian Herbs”
21.60€21.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ DD Кушон - Тонален коректор
35.00€35.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за нега на тело со алги
6.88€6.88 5.50€5.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.41€15.41 13.10€13.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
4.65€4.65
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
9.20€9.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.