Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за туширање утринско кафе

Освежување и енергија за цел ден

Код: 32621 , Weight: 250 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Замислете како седите во пријатно кафуле и уживате во аромата на одлично кафе… Тоа е толку богато, силно и свежо! Со гелот за туширање Виенско кафе од луксузната линија Хаинан Тао, секојдневно ќе доживувате ваква релаксација! Ќе ви даде инспирација и добро расположение во остатокот од денот.

Мирисот на кафе е неодолив. Во едно шише, ќе најдете мека пена, нежна нега на кожата и мирис што ќе ве расположи.
Направете го обичното туширање вистинско спа доживување.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Двострана крпа за подови
18.50€18.50 14.80€14.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за лице “ Vita Derm “
26.00€26.00 19.50€19.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг од праска
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.