Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

"Активатор роста волос Bio Rehab"

Код: 180104
Повратни информации од клиент:
(0)

Почувствуйте силу своих волос! Набор средств Bio Rehab эффективно активизирует их рост, защитит от выпадения и укрепит по всей длине.
В наборе:
1. Шампунь-активатор роста волос, 250 г. Средство не содержит сульфатов, улучшает кровоснабжение волосяных луковиц, способствует устранению перхоти.
2. Маска-активатор роста волос, 250 г. Ее уникальная формула способствует повышению активности волосяных фолликулов, укрепляет корни.
3. Тоник-активатор роста волос, 50 г. Разработан специально для предотвращения повышенного выпадения волос.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Измазнувачки крем за лице, овча плацента
8.50€8.50 7.65€7.65
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.11€11.11 9.44€9.44
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, лубеница
12.20€12.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.