Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фитоуход за кожей рук и ног

Код: A010321055
Повратни информации од клиент:
(0)

Подружись со всей серией средств для ухода за кожей рук и ног Dr. Taiga! Каждый продукт создан на основе сильных таежных растений. Восстанавливающий фитокрем для рук смягчит и напитает сухую и шелушащуюся кожу, «Релаксация и увлажнение» поможет снять усталость и дискомфорт при чрезмерных физических нагрузках, а фитокрем для ног «Део-контроль» поможет справиться с повышенной потливостью ног, подарит ощущение свежести. Забирай все 3 фитокрема по цене 2!

Условия
Купи 2 фитокрема из серии Dr. Taiga: для ног «Део-контроль» + для рук «Релаксация и увлажнение» – В ПОДАРОК восстанавливающий фитокрем для рук из этой же серии!

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај од ѓумбир
2.00€2.00 1.60€1.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенератор за коса “ Златен ѓумбир “
13.89€13.89 12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен околуочен комлекс “ Tibetian Herbs”
21.60€21.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен гел “ Botolux”
29.63€29.63 23.70€23.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара за продолжување на трепките
14.60€14.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со златен ѓумбир
13.89€13.89 12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мицеларен гел за туширање
14.00€14.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.