Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Најдобри маски за нега на лице

Најдобри маски за нега на лице

Дополнителна нега

Код: A141023003
Повратни информации од клиент:
(0)

Сетот „Топ-5 маски за лице“ вклучува:
• Бисерна маска за лице во прав;
• Корективна маска за лице за интензивен лифтинг;
• Ноќна крем маска за лице со мушмула;
• Ревитализирачка маска за лице и врат со Линчижи;
• Маска за убавина на лицето со црн јаглен.

Основната нега на кожата на лицето е чистење, тонирање, навлажнување, негување и заштита. Овие чекори мора да се следат наутро и навечер секој ден. Но, во зависност од потребите на вашата кожа, можете да вклучите дополнителни производи за нега во вашиот секојдневен ритуал. Најпознатите и најпогодни средства за дополнителна нега се маските за лице: крем-маски, маски за миење, маски за оставање и така натаму. Асортиманот на корпорацијата за убавина и здравје TianDe вклучува широк избор на маски за лице кои решаваат различни проблеми.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен околуочен комлекс “ Tibetian Herbs”
21.60€21.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ DD Кушон - Тонален коректор
35.00€35.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за нега на тело со алги
6.88€6.88 5.50€5.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.41€15.41 13.10€13.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
4.65€4.65
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
9.20€9.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.