Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампон со екстракт од линжи

Шампон со екстракт од линжи

Антиоксидантна заштита на косата

Код: 20107 , тежина : 220 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Уникатниот екстракт од Lingzhi печурка има неспоредливи антиоксидантни својства, го зајакнува имунитетот на скалпот, го зајакнува коренот на косата и ја обновува косата по целата должина. Се препорачува како превентивна и поправка супстанца за борба против опаѓање на косата и рана алопеција.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на влажна коса, масирајте, а потоа исплакнете.

Волосы после него шелковистые и легко укладываются. Супер!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Линчжи
Линчжи

Екстрактот од Линчжи ја штити косата од негативното влијание на околината.

Ланолин
Ланолин

Има својства за кондиционирање, ја подобрува структурата и изгледот на косата, го храни и омекнува скалпот, врши антистатички функции.

Климбазол
Климбазол

Климбазол

Ганодерма
Ганодерма

Екстрактот од ганодерма атрум содржи многу активни полисахариди, протеини и микроелементи, ја подобрува структурата на косата, го навлажнува скалпот.

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Волосы после него шелковистые и легко укладываются. Супер!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.